NAMA JAWATAN TEL

(09668XXXX)

EMEL

 

Norlaile Binti Hamid Timbalan Pendaftar 4447 norlaile@umt.edu.my
Shafarina Binti Abu Bakar @ Abdullah Pembantu Setiausaha Pejabat 5148 shafarina.bakar@umt.edu.my
*BAHAGIAN PERJAWATAN
**Seksyen Perancangan Sumber Manusia
Ainul Afizan Binti Elmin Penolong Pendaftar 4899 ainulafizan@umt.edu.my
Ahmad Iqbal Bin Ahmad Razali Penolong Pegawai Tadbir 4314 a.iqbal@umt.edu.my
**Seksyen Pelantikan dan Kenaikan Pangkat (Akademik)
Intan Farina Ijok Binti Idris Penolong Pendaftar Kanan 4247 intanfarina@umt.edu.my
Nurshihaziah Binti Jusoh Penolong Pegawai Tadbir Kanan 4408 shiha@umt.edu.my
Susita Binti Shafie Pembantu Tadbir (P/O) 4879 susita.shafie@umt.edu.my
Norhayati Binti Ismail Pembantu Tadbir (P/O) 4408 yatiismail@umt.edu.my
**Seksyen Pelantikan dan Kenaikan Pangkat (Sokongan Akademik)
Norhayana Binti Jusoh Penolong Pendaftar Kanan 4461 hayana@umt.edu.my
Muhammad Syahrul Aizat Bin Abdul Aziz Penolong Pegawai Tadbir 4432 syahrul.aizat@umt.edu.my
Fazirawani Binti Abdullah Pembantu Tadbir (P/O) Kanan 4916 fazira@umt.edu.my
Normanida Binti Othman Pembantu Tadbir (P/O) Kanan 4916 normanida@umt.edu.my
*BAHAGIAN PERKHIDMATAN
**Seksyen Pengurusan Prestasi dan Anugerah
Faezah Binti Salleh Ketua Penolong Pendaftar 4272 efas@umt.edu.my
Noor Hazlindawati Binti Nawang Penolong Pegawai Tadbir 4329 n.hazlindawati@umt.edu.my
Mohd Alpasah Bin Wahab Ketua Pembantu Tadbir 4329 fashah@umt.edu.my
**Seksyen Persaraan dan Khidmat Sokongan
Siti Mariam Binti Awang Hamat Penolong Pendaftar Kanan 4945 ct@umt.edu.my
Zurayah Binti Abdullah Pembantu Tadbir (P/O) 4324  zurayah@umt.edu.my
Mohd Zubir Bin Wahab Pembantu Tadbir (P/O) Kanan 4324 zubir@umt.edu.my
**Seksyen Gaji dan Kemudahan
Marliana Binti Asaari Penolong Pendaftar Kanan 4816 marliana@umt.edu.my
Hashim Bin Embong Ketua Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) 4331 shim@umt.edu.my
Mohamad Reduan Bin Abdullah Pembantu Tadbir (P/O) Kanan 4939 mduan@umt.edu.my
Hazli Bin Hussin Pembantu Tadbir (P/O) Kanan 4939 hazli@umt.edu.my
**Seksyen Perhubungan Staf
Wan Ahmad Syaifuddin Bin Wan Norazmi Pegawai Psikologi 4183 syaifuddin@umt.edu.my
Hasnah Binti Zakaria Pembantu Tadbir (P/O) Kanan 4873 hasnah@umt.edu.my