NAMA JAWATAN TEL (09668xxxx) EMAIL
JABATAN SUMBER MANUSIA
Abdullah Syukri Bin M.Saleh Timbalan Pendaftar 5147 asyukri@umt.edu.my
Shafarina Binti Abu Bakar @ Abdullah Pembantu Setiausaha Pejabat 5148 shafarina.bakar@umt.edu.my
*BAHAGIAN PERJAWATAN
**Perancangan Sumber Manusia
Ainul Afizan Binti Elmin Penolong Pendaftar 4899 ainulafizan@umt.edu.my
Ahmad Iqbal Bin Ahmad Razali Penolong Pegawai Tadbir 4342/4824/4906 a.iqbal@umt.edu.my
**Seksyen Pelantikan dan Kenaikan Pangkat Akademik
Intan Farina Ijok Binti Idris Penolong Pendaftar Kanan 4247 intanfarina@umt.edu.my
Nurshihaziah Binti Jusoh Penolong Pegawai Tadbir Kanan 4408 shiha@umt.edu.my
Susita Binti Shafie Pembantu Tadbir ( P/O) 4879 susita.shafie@umt.edu.my
Norhayati Binti Ismail Pembantu Tadbir ( P/O) 4408 yatiismail@umt.edu.my
**Pelantikan dan Kenaikan Pangkat (Sokongan Akademik)
Norhayana Binti Jusoh Penolong Pendaftar Kanan 4461 hayana@umt.edu.my
Muhammad Syahrul Aizat Bin Abdul Aziz Penolong Pegawai Tadbir 4342/4824/4906 syahrul.aizat@umt.edu.my
Fazirawani Binti Abdullah Pembantu Tadbir ( P/O) Kanan 4342/4824/4906 fazira@umt.edu.my
Normanida Othman Pembantu Tadbir (P/O) Kanan 4342/4824/4906 normanida@umt.edu.my
*BAHAGIAN PERKHIDMATAN
**Pengurusan Prestasi dan Anugerah
Faezah Binti Salleh Ketua Penolong Pendaftar 4272 efas@umt.edu.my
Noor Hazlindawati Binti Nawang Penolong Pegawai Tadbir 4342/4824/4906 n.hazlindawati@umt.edu.my
Mohd Alpasah Bin Wahab Ketua Pembantu Tadbir 4342/4824/4906 fashah@umt.edu.my
**Persaraan dan Khidmat Sokongan
Siti Mariam Binti Awang Hamat Penolong Pendaftar Kanan 4945 ct@umt.edu.my
Arzura Binti Abdullah Penolong Pendaftar Kanan – Cuti Belajar arzura@umt.edu.my
Norhayati Binti Mat Hassan Pembantu Tadbir (P/O) Kanan 4342/4824/4906 norhayati.mh@umt.edu.my
Mohd Zubir Bin Wahab Pembantu Tadbir ( P/O) Kanan 4342/4824/4906 zubir@umt.edu.my
**Gaji dan Kemudahan
Marliana Binti Asaari Penolong Pendaftar Kanan 4816 marliana@umt.edu.my
Hashim Bin Embong Ketua Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) 4342/4824/4906 shim@umt.edu.my
Mohamad Reduan Bin Abdullah Pembantu Tadbir ( P/O) Kanan 4342/4824/4906 mduan@umt.edu.my
Hazli Bin Hussin Pembantu Tadbir ( P/O) Kanan 4342/4824/4906 hazli@umt.edu.my
**Perhubungan Staf
Wan Ahmad Syaifuddin Bin Wan Norazmi Pegawai Psikologi 4183 syaifuddin@umt.edu.my
Hasnah Binti Zakaria Pembantu Tadbir (P/O) Kanan 4973 hasnah@umt.edu.my
**Seksyen Data & Rekod
Noor Hazila Binti Hashim Penolong Pendaftar – Cuti Belajar 4481 ila@umt.edu.my
Wan Mohd Zailan Bin Wan Zulkifli Pembantu Tadbir ( P/O) Kanan 4342/4824/4906 wmdzailan@umt.edu.my
Nur Maisarah Binti Ali Pembantu Tadbir (Perkeranian/ Operasi) 4342/4824/4906 n.maisarah@umt.edu.my
Saripah Suryani Binti Syed Hassan Pembantu Tadbir (Perkeranian/ Operasi) 4342/4824/4906 saripahsuryani@umt.edu.my
Syuhaimi Bin Muhamad Pembantu Awam 4342/4824/4906 syuhaimi.m@umt.edu.my